Štěňátka na prodej / Puppies for sale

 MALTÉZSKÝ PSÍK - VRH L2 - VŠECHNA ŠTĚŇÁTKA V SOUČASNÉ DOBĚ REZERVOVANÁ

DSC04295-amyMatka / Dam

S AMY OF ROSEWELL KR (Jižní Korea / South Korea)

Patela:  0/0

 

 

 

Denis11 077-1

Otec / Sir

C.I.B. MCH. MIDIS DOUBLE DIAMOND DELUXE - DENIS  (USA)

C.I.B. - INTERCHAMPION, CLUB CHAMPION ČR
CLUB TOP DOG CZECH REPUBLIC 2010
CHAMPION CZECH REPUBLIC, UKRAINE, AUSTRIA, DENMARK, 
DEUTSCHER, SLOVENIAN, POLAND, SERBIA, BULGARIA, BALKAN, ROMANIA, MONTENEGRO, MAKEDONIA, MOLDOVA,GRAND CHAMPION OF BULGARIA, DEUTSCHER JUGEND CHAMPION (VDH

Patela: 0/0
Vyšetření srdce: bez nálezu,  PSS: bez nálezu, Vyšetření krve: všechny hodnoty v pořádku, vyšetření jater a ledvin: bez nálezu

 

Datum narození / Date of birth: 7.5.2017

LESLEY - kluk (rezervovaný)

L1010572-lesley  L1010578-lesley L1010560-lesley

LUSSY - dívka (rezervovaná)

L1010589-lussy L1010588-lussy L1010550-lussy

LUCKY - kluk (rezervovaný)

Lucky bude drobnější pejsek

L1010602-lucky L1010601-lucky L1010556-lucky

 

144

.... pár slov před tím, než nás oslovíte

Vážení, pokud jste se dostali až na tuto stránku, uvažujete či vybíráte si štěňátko, nového člena rodiny. Jistě jste si vědomi, že si pořizujete živého tvora a ne hračku či módní doplněk, ale plnohodnotného člena rodiny.

Naše požadavky na nové páníčky jsou dva, láska a zase jen láska.

Pokud ho totiž milujete, jistě nedopustíte aby měl hlad, aby byl celý den zavřený v ohrádce a pokud má bolístku či jakýkoliv zdravotní problém obětujete jistě vše, aby miláček byl opět v pořádku. Je to stejné jako s dětmi, bojíme se o ně, mazlíme se s nimi, jakmile nepapají nebo mají teplotu ihned situaci řešíme, snažíme se je vychovávat .... prostě je milujeme.

Věřte, že se o štěňátka a naše pejsky staráme s největší možnou péčí, naši miláčkové a štěňátka mají 24 hodinovou péči a pokud odcházíme na delší dobu či večer, zaskakují kamarádi. Naši pejsci jsou právoplatnými členy rodiny a v podstatě kam můžeme my mohou i oni. Nejsou zavřeni v jedné místnosti, ale žijí s námi na zahradě a v celém domě. Štěňátka vyrůstají v ohrádce a několikrát za den také běhají po bytě či na zahradě. Takový život si představujeme i pro naše štěňátka.

Co se týče ceny našich štěňátek, je různá. Záleží na rodičích a na tom, zda chcete kvalitní štěňátko na mazlíčka či chcete koupit štěňátko na chov a výstavy. Štěňátko na mazlíčka je stejně kvalitní, ale nepředpokládají se výstavy či uchovnění a následné krytí či štěňátka u fenky. Chcete jen, aby vám ze štěňátka vyrostl pěkný a zdravý maltézáček ze kterého se budete radovat a budete na něj náležitě pyšní. Proto tato štěňátka jsou u nás daleko levnější. Nechceme podporovat  množírny a tudíž jsou ceny takové, aby na ně dosáhli všichni, kteří touží po kvalitním pejskovi.

Další zájemci o štěňátka jsou ti, kteří by rádi štěňátko na výstavy a chov. Takovým se snažíme doporučit štěňátko s těmito předpoklady a cena štěňátka je několikanásobně vyšší. Přesto, pokud si odebíráte štěňátko zdravé a  krásné a v tu dobu je vše v absolutním pořádku, nemůžeme zaručit další vývoj štěňátka, zejména skus. Štěňátko začíná měnit zoubky kolem 5 měsíce. Koupit pejska přezubeného, kde již vidíte skus a zoubky je cenově nejnáročnější a takový pejsek se pořizuje v 7 měsíci věku. Bohužel k tomu my se nikdy nepropracujeme, protože v tomto věku dát štěňátko pryč by nám utrhlo srdce.

Na každé smlouvě, kterou vystavujeme je napsáno k jakému účelu je štěně pořizováno a podle toho je stanovena cena. Chovné pejsky, které máme v naší chovatelské stanici jsou většinou importovaní a to z Jižní Koreje, USA,  kde pořizovací cena takto kvalitních jedinců je opravdu velmi vysoká a podle toho se musí pohybovat ceny štěňátek s předpoklady na výstavy a chov.

Nakonec pořizovací ceny jsou ty nejmenší. Každý si musí uvědomit, že je to začátek. Superprémiové granulky, kvalitní konzervy, či maso, občas veterinární náklady, kvalitní kosmetika a pokud má někdo výstavní ambice, cena jde do statisíců. Výstavní poplatky, doprava na výstavy, ubytování a péče jsou cenově velmi náročné.

Rozhodli jste se? iTcOyYNxuAIJsme tu pro vás a proto neváhejte kdykoliv se na nás obrátit.

 

 

 

 

 

Pro více informací mě kontaktujte. / For more information please contact me.

V případě zájmu o  štěňátka z naší chovatelské stanice  nás kontaktujte.

Tel.: +420602395052 (CZE)

Tel.: +420602250171 (EN)


Email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.Tvorba luxusnich stranek pro chovatele - luxury website for dog kennel Tvorba stranek pro chovatele psu moonbarks studio - foceni psu best kennel webdesign