Deniel Wedding Day - Denýsek

 

vánoce15 1

Pozdrav a krásné fotografie jsem dostala od paní Hany, majitelky Denýska. Pokaždé mě vaše totografie moc potěší a u tohoto pozdravu jsem se fakt zasmála.  Stále říkám, vychovávejte je jako své děti :)

Je to marné, je to marné, je to marné. Prostě jsou to naši miláčci. Moc děkuji paní Hano. 

 

vánoce15 2  vánoce15 3  vánoce15 4

 

vánoce15 5  vánoce15 6  151  152

153  154

"Jsme moc rádi, že ho máme je to úžasný, veselý, hravý pejsek. V červnu jsme byli na veterině ohledně toho zoubku co mu nevypadl. Při prohlídce nám kousnul pana veterináře. Dostali jsme vynadáno jak ho to vychováváme, a že máme ve výchově přitvrdit a přijít v září. Já se mu na zoubky můžu podívat, ale cizímu to nedovolí. Naštěstí mu v září zoubek sám vypadl, tak jsem byla moc ráda. Narostly mu krásné silné zoubky , ale má potřebu stále něco kousat, takže u nás doma má stůl i židle ponožky. Miluje hračky a hlavně pískací. Naučil se nám je nosit položí je k nám a čeká když se nic neděje začne štěkat dokud mu hračku nehodíme a to je spokojený.

V létě se s námi koupal v bazénu a moc se mu to líbilo vůbec se vody nebojí. Miluje procházky chodíme s nim 3x denně na procházky kolem rybníka a to je moc spokojený. Krásně používá záchůdek třeba ráno nemusíme s procházkou pospíchat když potřebuje jde se vyčůrat, ale i vykakat na záchůdek je opravdu moc šikovný. Občas se dívám na vaše úžasné stránky a ještě úžasnější pejsky."

 

  Tvorba luxusnich stranek pro chovatele - luxury website for dog kennel Tvorba stranek pro chovatele psu moonbarks studio - foceni psu best kennel webdesign