CO TÝDEN VZAL A DAL

Co týden vzal a dal. 

Náročný týden, který máme snad konečně za sebou. Vše zdálo být v pořádku, dvě pěkné dětičky, dvě drobonké, ale čiperné a za dva dny všechno jinak. Boj o dvě malinké holčičky Amy jsme prohráli. Ve tři ráno se mi zdály v pohodě, ráno malinká byla odsunutá v koutě. Amy měla stále teplotu, návštěva MVDr. Lázničky neprokázala žádný problém. O druhou malou holčičku jsme bojovali dnem i nocí, přestávala sát, a ani umělou stravu nepřijímala. Amy stále nervozní, stále nastavovala cecíky, nehnula se od nich. Její vysoká teplota mě stále zneklidňovala. Odpoledne nastal bod zlomu a Amy se o ní přestala starat. Poté, co jsme holčičku odebrali, Amy se zklidnila, večer již teplotu neměla vůbec. Ona věděla od začátku to, co my jsme se snažili změnit.
Teď ta radostnější zpráva. Kassandra ve čtvrtek byla už moc neklidná, celou noc pobíhala, břicho jak balón. V dopoledních hodinách Kassandra porodila pět miminek. Zapadlé cecíky Kassandry nám komplikovali krmení malých dravců. Museli jsme improvizovat. Dnes v noci jsem už jen kontrolovala.
Klobouk dolů před Amy. Je to neuvěřitelná fenka.Tvorba luxusnich stranek pro chovatele - luxury website for dog kennel Tvorba stranek pro chovatele psu moonbarks studio - foceni psu best kennel webdesign