BOLEST, PLÁČ A BEZNADĚJ

30.10.2018 umřela Kassandra - Vice World Junior Winner

L1050104-kassandra Kassandra ve čtvrtek nebyla ve své kůži. Viděla jsem jak se hrbí. Vrtěla ocáskerm, papala, pila, ale nebyl to ten čert, kterého znám. Večer navštívila kliniku v Praze (tuto kliniku mám nejblíže bydlišti), ultrazvuk, vyšetření a konstatování střevních problémů. Dostala lék na bolest a doma Entero zoo detoxikační gel. Druhý den byla o něco lepší, ale stále nahrbená. Takže opět stejná klinika v Praze. Stále se mi nelíbila její chůze a ta hodná holčička, která polehávala. U Kassandry jsem na to nebyla zvyklá, stále s ní šili všichni čerti. Stále vymýšlela lumpárny. Opět sonografické vyšetření, žádný nález a konstatování, že si zřejmě hýbla se zády. Opět injekce na bolest. Večer nenastalo zlepšení, nedalo mi to a jeli jsme na kliniku, tentokrát k MVDr. Lázničkovi. Udělal sonografické vyšetření a během pár vteřin diagnostikoval cizí těleso ve střevech. Udělal rentgen, kontrastní látkou zjistil průchodnost střev a nechal si Kassandru na klinice. Z práce jsem pro ni jela, jak jsme byli s lékařem domluveni, ale předmět postupoval velmi pomalu a doporučení bylo - operace. Kassandra chodila po ordinaci, vítala mě, vrtěla ocáskem. 

Večer se Kassandra podrobila operaci, všechno bylo v pořádku, vzbudila se a byla aktivní. Kassandra zůstala pro jistotu přes noc na klinice. Než manžel stačil ráno dojet pro Kassandu na kliniku, bylo řečeno to, co nikdy nikdo nechce slyšet. Kassandra se byla ráno vyčůrat, všechno bylo v pořádku. Za pár minut embólie a konec.
Kassandra měla ve střevech chuchvalec látky. Ona bylla takový sběratel. Všechno co našla posbírala.
Chtěla bych poděkovat vám všem za soustrastné komentáře, zároveň se moc omlouvám přátelům, kteří mi psali a volali. Nenašla jsem  sílu odpovídat.Tvorba luxusnich stranek pro chovatele - luxury website for dog kennel Tvorba stranek pro chovatele psu moonbarks studio - foceni psu best kennel webdesign